KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482323
nr 1148 2323
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 48/90, racerbil, 36x32
Kondition: löst blad
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:51:45
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr